Дитячі онлайн ігри - майбутнє настало

Где мои ушки? весёлая игра для малышей от Igraem.proСпринтеры, игра-бродилка от igraem.pro

Всі ми хочемо, щоб наші діти росли розумними, розвивали свої здібності, володіли б навичками, які їм знадобляться в сучасному світі.

Як показує наш досвід, сучасні діти дуже легко і швидко навчаються «дружити» з комп'ютером, працювати з клавіатурою і мишкою для них дуже швидко стає природним процесом.

І це добре і правильно, тому, що якісні розвиваючі ігри дуже добре стимулюють розвиток багатьох важливих якостей, наприклад:

Розвивається координація рухів і дрібна моторика;

Розвивається мислення. Дитині доводиться самому міркувати, як зібрати пазл, або як краще розфарбувати картинку, як вирішити тут чи іншу загадку. Постарайтеся допомагати своїй дитині тільки в тому випадку, якщо він явно не розуміє, що саме йому потрібно зробити, або зовсім вже не може впоратися з загадкою. Набагато краще і корисніше, якщо дитина впорається сам, в цьому випадку у нього підвищиться самооцінка, він зробить ще один крок у розвитку, навчиться робити те, що не вмів робити раніше.

Розвивається увага й концентрація;

Тренується пам'ять.

Варто відзначити, що такі дитячі онлайн-ігри допомагають формувати позитивне творче мислення, що дозволяє вирішувати поставлені завдання, як на основі шаблонів і навичок, так і в нестандартному ключі. У результаті активно працює ліва півкуля мозку, що відповідає за аналітичне мислення і ефективність обробки надходить ззовні інформації.

Звичайно, дуже важливо розуміти, що навіть за самими цікавими і корисними іграми не можна просиджувати годинами, особливо це важливо нашим найменшим чадам.

15-20 хвилин ігор в день у віці 3-5 років не створять додаткового навантаження для очей, надмірно не перевантажать психіку дитини, а підуть тільки на користь для його розвитку і освіти.wym-1405153275009

Кiлькiсть переглядiв: 97

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.