Літературний вікенд: " Якщо Ви не читали - бібліотека йде до Вас"

2014-07-21

/Files/images/vechornits/IMG_6345.JPG

Літній відпочинок буває різний: хтось полюбляє рухливі ігри на свіжому повітрі, а комусь до вподоби переглянути свіжу пресу чи нову книгу. Але, якщо вдало поєднати все це разом, то буде і весело, і корисно.
Саме тому, 21 липня, у межах літературного вікенду, працівники нашої бібліотеки відправились до місцевого ігрового майданчику під гаслом: " Якщо Ви не читали - бібліотека йде до Вас!"
Юні відвідувачі майданчику, разом із їхніми батьками, виявили неабиякий інтерес до запропонованої бібліотекарями дитячої преси. Зокрема журнали: "Пізнайко", "Яблунька","Академія Саморобкіна", "Водограй", "Професор Крейд", "Маленький розумник", "Світ дитини", "Колосок".
Звичайно, що і маленькі читачі, і їхні турботливі батьки знайшли багато корисного та повчального для своїх діток. Отож, читайте самі, ТА цікавіше З НАМИ!!!