"Великі права маленької людини"

2014-10-09

/Files/images/galyavina/PA092159.JPG

Ми всі дуже різні: чи то ми говоримо про дорослу людину, чи про маленьку дитину. Ми всі по-різному себе поводимо, але у кожного з нас є серце, душа, почуття. Ми дуже любимо ,коли нас поважають, люблять, слухають, на нас звертають увагу. У нас у всіх однакові бажання: ми хочемо тепла і любові, хочемо бути здоровими та щасливими, хочемо мати багато друзів, час для гарного відпочинку, а коли ж потрібна допомога, ми хочемо її отримати. І особливо на все це заслуговують маленькі діти.

Саме тому, з метою ознайомлення дітей з їх правами (за Конвенцією ООН), двері бібліотеки відчинились для учнів 3-в класу міської школи №1(класний керівник Сологуб Ю.А.), які 9 жовтня завітали на правознавчу годину "Великі права маленької дитини". Адже саме ми, дорослі, маємо навчити дітей знаходити спільне і відмінне в людях, виховувати взаєморозуміння, повагу до інших, самоповагу. Саме тому діти повинні знати та оберігати свої права, з якими їх ознайомили працівники бібліотеки у презентації, правовому мультфільмі та з листів від казкових героїв, де діти виявляли правопорушення, вже як справжні експерти. Але,шановні діти, ви не повинні забувати, що окрім прав, є ще і обов'язки, яких ви маєте дотримуватись!

Вкладення