А ялинки залишилися в лісі...

2016-01-11

Ялинка

Наближається чарівне свято - Новий рік. А який же Новий рік без красуні ялинки? Це, напевно, найголовніша учасниця цього казкового свята, з якою пов'язано стільки приємних спогадів, про яку складено силу-силенну віршів, пісень, загадок. Новорічні свята тривають всього кілька тижнів, а ялинка чи сосна ростуть он скільки років, щоб створити нам новорічний настрій.Ялинки

Умілі руки, невичерпнафантазія, бажання створити дивовижну, незвичайну ялинку допомогли прикрасити бібліотеки системи рукотворними ялинками. Робили із соснових шишок, ялинових гіллячок, різнокольорових серветок, цупкого картону , тонкого паперу, міцненьких жолудів і горіхів, білого пінопласту і золотистої фольги.Вирізали і склеювали, скручували і зв'язували, пришивали і підмальовували всі ці заготовки, і ялинки вийшли справді такими гарними, різними. оригінальними, що сподобатись присутнім просто не могли. У їх створенні приймали участь як бібліотекарі, так і користувачі наших закладів. Проводились майстер-класи по виготовленні ялинок, ялинкових прикрас, вирізуванні сніжинок. Найумілішими виявились руки бібліотечних працівників Наталії Сухецької, Галини Шаповал, Олени Панасенко.

Щоб діло не розходилось з друкованим словом і книгою, проводились конкурси загадок, Вікторини, звучали вірші новорічної тематики, проводились огляди книг.

Ялинки радують око, створюють гарний настрій, прикрашають всі відділи бібліотек. А живі ялинки, зелені і розкішні залишились в лісі. Хай ростуть вони і далі, даруючи затишок звірям, прохолоду і красу людям, чисте повітря всім.Ялинки