21 лютого - Міжнародний день рідної мови

2016-02-22

/Files/images/P1011759.JPG

Кожного року 21 лютого ввесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Історія свята має трагічний початок. Цього дня 65 років тому в Бангладеші (країна в Азії) влада жорстово придушила демонстрацію людей, які хотіли говорити рідною мовою - бенгальською, яка в державі була заборонена. Відтоді кожного року в цій країні відзначається день полеглих за рідну мову. Саме за пропозицією Бангладешу ЮНЕСКО проголосило 21 лютого Міжнародним днем рідної мови.

В бібліотеці для дітей з молодшими школярами провели годину цікавинок "Казка про українську мову". Старшокласники взяли участь у мовознавчому турнірі "І той лиш пошани достоїн, хто мову шанує свого". Бібліотекарі підготували виставку- інсталяцію "Nawsi 100 ridna mova", з учнями 5-6 класів провели гру " Волошкові очі у моєї мови"./Files/images/P1011772.JPG /Files/images/P1011762.JPG