Гарні книги, добра справа

2016-07-04

/Files/images/brael-00.jpg

Людям з проблемами зору потрібні підтримка, допомога, розуміння. Їм важче жити, спілкуватись, працювати. В усьому світі таким людям потрібна турбота оточуючих. Це добре розуміють і в Львівському обласному осередку громадської організації "Українська спілка інвалідів -УСІ". В рамках проекту "Книга Брайлем" благодійна організація "Фонд родини Нечитайло" надсилає до бібліотек книги для тих, хто має вади зору.

Фонд районної бібліотеки для дітей поповнився книгами, надрукованими цим шрифтом.

2016 рік оголошено в Україні роком Івана Франка. Саме тому благодійники випустили друком такі його книги "Захар Беркут", "Лис Микита", "Зів'яле листя". А іще для читачів, які читають шрифтом Брайля, надійшли книги: феєрична казкаКатерини Штанко "Дракони, вперед!" та Туве Янссона "Комета прилітає", якій в цьому році виповнюється 70 років. Герої Івана Франка, сучасні школярі Катерини Штанко і безсмертні Мумі -тролі неперевершеної Туве Янссон допоможуть читачам ввійти у світ літератури, пригод, фантастики.

До нових зустрічей в книжковому світі!