Я з книгою відкриваю світ

2016-09-13

/Files/images/P1010276.JPG

Є багато див на землі, створених природою і людиною. Та найбільше диво - Книга. У ній весь неосяжний світ. Як незгасимий смолоскип вона освітлює шлях кожному, і завжди цей смолоскип у руках самовідданих своїй справі людей - бібліотекарів. Вересень - це місяць популяризації бібліотеки і книги. В районній бібліотеці для дітей з 1 вересня стартував місячник читацьких інтересів "Я з книгою відкриваю світ".

Екскурсія учнів СШ№2 5-А класу з класним керівником Усатюк Олександра Ярославівна./Files/images/P1010311 (1).JPG

Нашими гостями цього разу були учні 6-Б класу з класним керівником Сокур Оленою Вікторівною.

/Files/images/P1010488.JPG

Бібліотека радо відкриває свої двері читачам , чекає їх кожен день, запрошує й припрошує цікавинками й новинками. В дні відкритих дверей бібліотеку відвідали учні СШ № 1-Б класу з класним керівником Журавкою Євгенією Олександрівною./Files/images/33333333.JPG

На гостини також завітали учні СШ№ 2 5-А класу з класним кервіником Усатюк Олександрою Ярославівною./Files/images/455555.JPG

Діти відправились в мандрівку у пошуках Ельдорадо - країни казкових багатств і чудес. До уваги читачів яскраві книжкові виставки: "За обкладинками - цілий світ" - виставка-вернісаж, "Золота криниця мудрості" - виставка-гра, "Читайте самі, та цікавіше з нами" - виставка-реклама, "Література як мікстура" - виставка-лікар, "Книги минулого століття" - ретро-виставка.