Календарний інформер

2016-12-14

/Files/images/20161205_111854.jpg

Щороку четвертої суботи листопада в Україні відзначають День пам'яті жертв голодомору та політичних репресій. В районній бібліотеці для дітей було організовано викладку літератури "Дзвони пам'яті". Діти мали можливість взнати із книг, що таке: геноцид, натуральні штрафи, закон про "п'ять колосків", чорні дошки. Про географію голоду і кількість жертв старшокласників познайомили на годині пам'яті "Знати - щоб не повторити!".

/Files/images/20161129_143843.jpg

Всесвітній день боротьби́ зі СНІДомвперше відзначався1 грудня 1988року з ініціативиВсесвітньої організації охорони здоров'я,після того, як на зустрічіміністрівохорони здоров'я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обмінуінформацієющодоВІЛ/СНІД.

Із того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно. Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом— звернути увагусуспільствана цю проблему. В районній бібліотеці для дітей була організрвана викладка літератури на дану тему, проведено інформаційну годину "Чума ХХІ століття" та годину-застереження "Воно тобі треба!?"

/Files/images/20161129_144054.jpg

Тютюнник Григір Михайлович - український письменник-прозаїк. «Мало — бачити. Мало — розуміти. Треба любить» — творче кредо Григора Тютюнника. Його твори, зовні непоказні, прозорі за стилем, глибоко правдиві, займають особливе місце літературі 60—70-х років минулого століття. Григір Михайлович Тютюнник народився 5 грудня 1931 р. в с. Шилівка на Полтавщині в селянській родині. Тяжкі умови дитинства відіграли згодом істотну роль і у виборі тем та сюжетів, і у формуванні світосприймання майбутнього письменника з його драматичністю як основною домінантою: рання втрата батька, життя вдалині від матері, завдані війною моральні й матеріальні втрати тощо'. Познайомитися з його знаменитими творами читачі дитячої бібліотеки мали можливість переглянувши викладку літератури. З учнями середнього шкільного віку була проведена бесіда-діалог " Є такі книги, які не просто читаєш, а наче п'єш прекрасний напій"...

/Files/images/20161205_111627.jpg

Микола Вороний — український письменник, перекладач, поет, режисер, актор, громадсько-політичний діяч, театрознавець. Один із засновників Української Центральної Ради. Микола Кіндратович Вороний народився 24 листопада (6 грудня) 1871 (на Катеринославщині) у сім’ї ремісника. В дитячій бібліотеці було проведено бесіду за книгою Миколи Вороного "Євшан-зілля" та зроблено викладку літератури про життя і творчість письменника - "Невиправний ідеаліст".Цікаві факти про Миколу Вороного розширять ваші знання про письменника.

/Files/images/20161205_111816.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 212

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.