На щастя на здоров'я...

2017-01-23

/Files/images/P1011179.JPG

Щедрий вечір. Святкування щедрого вечора походить від стародавнього, ймовірно, дохристиянського звичаю відзначати ніч напередодні Нового року, коли зародився світ та народився Місяць. Прощання з Колядою, запрошення до столу бога достатку та бога врожаю.

Натхненні різдвяними традиціями, маленькі україночки і українці, вихованці дитячого садочка "Сонечко" принесли до стін нашої бібліотеки веселі щедрівки та казкову містерію про Василя та Меланку. Кольорові вбрання, веселі вірші, танці сплелись в чарівну казку Щедрого Вечора. На вдячність за гарні щедрівки та веселий настрій бібліотекарі подарували діткам чарівний мішок з різними смаколиками.

/Files/images/P1011159.JPG