1 вересня: країна знань запрошує!

2017-09-01

/Files/images/P1012563.JPG

Перший день осені знаменує собою кінець літа і безтурботного відпочинку. Школа знову відчиняє свої двері учням. Відчуття, які виникають першого вересня, неможливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди особливий - яскравість вражень, нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок і початок нового навчального року - це свято викладачів та вчителів, студентів та учнів, батьків, бібліотекарів, свято, що якимось неймовірним дивом об'єднує всі професії і всі покоління.

1 вересня звучать привітання на адресу учнів та викладачів, це день квітів та листівок, це свято, яке не оминають своєю увагою керівники міст та районів, адміністрації різних рангів. Це певних підсумок величезної підготовчої роботи, яка передувала початку нового навчального року, нового освітнього процесу. У цей день ми, бібліотекарі, поспішаємо приєднатися до привітань на адресу всіх, завдяки кому ми маємо таку чудову можливість - бути освіченими і начитаними людьми.

/Files/images/P1012540.JPG

/Files/images/P1012563.JPG