• Ви знаходитесь тут:

• Новини бібліотеки

День відкритих дверей "Бібліотека моя - радість моя!" Конкурсна програма "Як зірка в небі - Україна в серці"

2017-10-11

З 1-го вересня у районній бібліотеці для дітей пройшов місячник читацьких інтересів"Я читаю, щоб зробити світ кращим!"."Бібліотека моя-радість моя!".

З учнями 6- Б класу СШ №1,класний керівник Журавка Євгенія Олександрівна,було проведено конкурсну програму "Україна-це ти і я"в ігровій формі.

З учнями 5- Б класу СШ №2,класний керівник Кріщук Тетяна Петрівна,та учнями 5-В СШ №2,класний керівник Нагайчук Майя Анатоліївна,було проведено екскурсію по бібліотеці"Подорож країною читання".

Також проведено годину цікавої інформації"Найдорожчі книги у світі"та медіа-подорож "Незвичайні бібліотеки світу".

До уваги читачів були представлені різні цікаві книжкові виставки та багато іншого.

/Files/images/DSC02703.JPG