Різдвяна добра казка - дарує нам тепло і ласку

2018-01-15

13 січня на Україні традиційно святкують щедрий вечір або Маланки(Святої Меланії).В цей день щедрують, обходячи хати з побажанням щастя, здоров' я. "Радуйся бо прийдуть три празники в гості" - закликає народна колядка . І справді, приводів для радості у цей час вдосталь - скрізь панує світла весела, яскрава круговерть величальних пісень, запальних жартів, та щедрих частувань. Хочеться, щоб відчуття тривало якнайдовше.

Натхненні різдв'яними традиціями, маленькі Українці, вихованці дитячого садочка"Сонечко" принесли до стін нашої бібліотеки веселі щедрівки та казкову містерію про Василя та Меланку. Кольорові вбрання,

веселі вірші, танці сплелись у чарівну казку Щедрого Вечора .На вдячність за гарні щедрівки та веселий настрій бібліотекарі подарували діткам чарівний мішок з різними смаколиками.

/Files/images/IMG_20180112_093703.jpg

/Files/images/IMG_20180112_093549.jpg