За кожною обкладинкою книги живе цілий світ...

2018-02-19

В багатьох країнах світу в лютому відзначають Міжнародний день дарування книжок.Ідею створення свята - Дня дарування книг - підказав маленький син засновниці відомого сайту дитячої книги Delightful Children’s Books у США Еммі Бродмур, запитавши її, чому немає особливого дня, коли люди дарують один одному книги? Це одне з наймолодших свят в календарі, його святкують з 2012 року. Цього дня заведено дарувати книжки один одному та членам родини,залишати книжки в людних місцях, надавати знижки в книгарнях, організовувати волонтерські кампанії зі збирання книжок, жертвувати твори друку бібліотекам.

Не оминула ця подія і нашу дитячу бібліотеку. Діти з цікавістю переглянули книги, які були виставлені на книжкових виставках, взяли участю у голосних читаннях книг, які їм найбільше сподобалися, визначили найцікавіші книги тижня та познайомилися з книгами видавництва "Грані-Т", яке нам подарувало багато нових книг.Всі ці книги ще знаходяться в процесі обробки, але в найближчий час всі бажаючі будуть мати нагоду взяти їх додому і прочитати. Як сказав відомий український поет, літературний критик В. Базилевський: «Розгорнута книга нагадує птаха в польоті, є в цьому щось хвилююче і значуще. Розгорнута книга - як розпростерті крила. Я заглиблююсь в неї і відчуваю, що крилатію сам. Крила книги - мої крила». Читаючи книгу ви на крилах поринаєте у чарівний світ пригод, фантазій, вона сіє добро у душі людей, любов, вона дасть нам відповіді на всі запитання і гарну пораду, навчить жити і любити не тільки самих себе, але і своїх рідних, працювати отримуючи насолоду. Шануймо, бережімо, читаймо книги, бо у них мудрість, розум, знання людства, які створювалися впродовж тисячоліть. Книга – найбільший винахід людства. Сьогодні без книги ми не можемо уявити своє життя, бо вона - постійний супутник, найкращий порадник в усіх життєвих ситуаціях і для малечі, і для школяра, і для зрілої, досвідченої людини. Недарма в народі кажуть: "Хто багато читає, той багато знає". Частіше відвідуйте бібліотеку і заглядайте до скарбниці духовності - книг, з яких б'є невичерпне джерело мудрості.

/Files/images/1.l.JPG

/Files/images/1.lh.JPG