У книзі кожен розворот запрошує у світ пригод

2018-03-27

Щороку у весняні дні наша дитяча бібліотека проводить Тиждень дитячого читання. Книга і читання вільні від кордонів. Це свято, яке не може обминути жодної бібліотеки – від національної до сільської. Всеукраїнський тиждень дитячого читання 2018 року ми присвятили письменникам та книгам – ювілярам України і зарубіжних країн. Проходить він під назвою « Читай, щоб зробити світ кращим». Читаючи той чи інший твір, ми разом з письменником фантазуємо, подорожуємо в чарівний світ казки, оповідання, повісті, поезії; знайомимося з історичними особами та подіями; вчимося цінувати дружбу, вірність, красу природи, національне мистецтво і культуру.

Розпочався Тиждень «Бібліотечними сутінками», на які завітали учні 8 – х класів міської школи №1 з вчителями Заплотинською Г.Н. та Мельник Н.М. Діти здійснили цікаву мандрівку країною книги – це був літературний квест «У книзі кожен розворот запрошує у світ пригод» - це було випробування ерудованості, начитаності та вміння змагатися у команді. Діти поринули у бурхливий вир пригодницької, історичної повісті, думи, балади, поезії та отримали незабутні миті насолоди від мандрівки по сторінках української та зарубіжної літератури.Усі учасники квесту були поділені на дві команди. Кожну команду супроводжували бібліотекарі. На початку гри всі одночасно отримали завдання в конвертах: виконати пошук на місцевості за картою, побудувати оптимальні маршрути переміщень, знайти оригінальні рішення і підказки, знайти відповіді в книгах на книжкових виставках, в «Світлиці», розгадати кросворди, загадки, вирішити логічні завдання. А завдання були цікаві: «Відгадай літературну казку», «Відгадай героя», «Спалений рукопис», «Тарасова світлиця», «Книгоманія», «Місто словників», «Сходинками дедукції», «Караоке в бібліотеці», «Жартівлива вікторина».Виконавши всі завдання учасники дійшли до фінішу. На завершення квесту бібліотекарі подякували всім учасникам за чудову підготовку і любов до книги. Читайте! Хай не буде у вас жодного дня, протягом якого ви не прочитали б бодай однієї сторінки нової книги. Як казав великий Шевченко:«Учітесь, читайте,І чужому научайтесь,Й свого не цурайтесь».

/Files/images/DSC03351.JPG