«На хвилинку зупинись, нову книгу подивись»

2019-01-08

/Files/images/20190103_130759.jpg

Свою діяльність бібліотека спрямовує на популяризацію книг серед дітей, формування їхнього світогляду, реальну допомогу кожній дитині в задоволенні особистих читацьких інтересів, потреб, запитів. Книга – постійне джерело знань, надбаних людством протягом багатьох віків, головний засіб навчання. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певною сумою знань, засвоїти досвід попередніх поколінь, прилучає до культурних надбань та цінностей рідного народу, його звичаїв та традицій.

Відділ обслуговування наймолодших користувачів постійно працює над пропагандою та популяризацією книги та читання. Постійно інформує своїх користувачів про нові надходження, в бібліотеці діє книжкова виставка «На хвилинку зупинись, нову книгу подивись», яка оновлюється по мірі надходження нових книг до бібліотеки та проводяться бібліографічні огляди нової літератури .