Урок літератури в бібліотеці

2019-01-10

В роботі бібліотеки значне місце займає популяризація творчості поетів і письменників рідного краю, адже в історії Христинівщини є люди, життя і діяльність яких становлять славу нашої землі. Серед них гідне місце посідають письменники. Їхня творча спадщина - це духовний скарб нашого краю. Своєю творчістю вони збагачують наші серця гідністю, честю, життєвою мудрістю, красою та любов'ю до рідного краю.

В бібліотеці пройшов літературний урок в якому взяли участь учні 10-А класу міської школи №1 з учителем мови і літератури Бортник В.О. та екскурсія музеєм в якому зібраний матеріал про життя і творчість письменників нашого краю. Провела екскурсію С. М. Кулеша. Бібліотекар К.І. Тіторенко познайомила дітей з методамами створення буктрейлерів на улюблені книги.

До уваги присутніх було запропоновано буктрейлер на твори І. Франка "Захар Беркут" та М.Коцюбинського "Тіні забутих предків".