Поетичне перехрестя

2019-01-14

Книга супроводжує людину протягом усього життя: перші книги — альбоми казок, розмальованки, перші дитячі вірші. Ми полюбили їх, а через них почали звертатися до інших книг. Книги — наші вірні порадники, вони вчать нас мислити, відкривають нам невідоме. А тому роль книги в житті людини дуже велика: своїй грамотності, освіченості ми зобов'язані книзі. Вона вчить нас бути чесними, працьовитими, любити свій край, поважати людей. Книга переносить нас в інші країни, епохи.

Під час зимових канікул учні продовжуюють відвідувати бібліотеку та зануруються в чарівний світ поетичного слова. Бібліотекар Г.Ф. Шаповал провела захід Поетичне перехрестя "Мовою віршіва малюємо зиму". Учні з великим захватом читали вірші про зиму, а потім ділилися враженнями про прочитані твори і рекомендували прочитати друзям. Захід пройшов в хорошій атмосфері переповнений позитивними емоціями.