Різдвяна добра казка - дарує нам тепло і ласку

2019-01-21

/Files/images/20161229_103318.jpg

Рік розпочинається з головного січневого свята - Різдво Христове.Кажуть, що справжнє свято Різдва недостатньо побачити. Його потрібно відчути. Воно завжди особливе та незвичайне. Це час, коли все навкруги наповнює атмосфера духовності, традицій, святкових заходів та емоцій, які неодмінно залишаються у серці кожного. Ідитяча бібліотека намагалась створити свою різдвяну історію.

До новорічно-різдвяних свят була оформлена виставка-панорама: «Книжкова заметіль». Діти разом з бібліотекарами взяли участь в творчій майстерні «Прикрашаємо бібліотеку до свят» та відео – призентації «Цікаві історії про Різдво».Бібліотекар Г.Ф. Шаповал провела захід Поетичне перехрестя "Мовою віршів малюємо зиму". Учні з великим захватом читали вірші про зиму, а потім ділилися враженнями про прочитані твори і рекомендували прочитати друзям.В пізнавальній та ігровій формі проведений калейдоскоп колядок «Підем, пане брате, од хати до хати», «Різдвяна добра казка – дарує нам тепло і ласку».Діти співали різдвяних колядок, щедрували, засівали.