«Їх оплакують роси у лузі»

2019-01-29

/Files/images/P90129-144532.jpg

В читальному залі бібліотеки для дітей зібралися учні міської школи №1 на годинудо Дня пам’яті героїв Крут «Їх оплакують роси у лузі». Бібліотекарі Г.Ф.Шаповал та Л.А.Тернесюк ознайомили дітей з історисчними подіями того дня. Діти читали вірші та переглянули документальний фільм про героїв Крут. На зустрічі були присутні представники районної адміністраціїї та відділу культури.

Крути, без сумніву, були, є і будуть завдяки героїзму молодих студентів, однією з героїчних сторінок нашої історії. Крути стали початком нової доби в історії України. Без Крутів навіть Акт злуки 22 січня 1919 року був би лише документом.