Міжнародний день дитячої книги.

2019-04-04

/Files/images/20190402_125118.jpg

Щороку 2 квітня, у день народження Ганса Крістіана Андерсена, одного з найулюбленіших казкарів для багатьох поколінь, у всьому світі святкують Міжнародний день дитячої книги. Саме в цей день, для своїх маленьких користувачів, в бібліотеці відбулися ряд заходів. Голосні читання, перегляди виставок-презентацій нових надходжень, практичні заняття „Будь хорошим читачем”.

Шанувальників Ганса Крістіана Андерсена познайомили з віхами життя казкаря й особливостями його творчості. Розкрити уяву та пригадати казки діти спробували під час гри “Озвуч ілюстрацію”. Бібліотекарі продемонструвати розмаїття казок Андерсена переглядом книжкової виставки-присвячення “Країна казок Андерсена”.