Онлайн – церемонія конкурсу «Фабрика вражень - 2020».

2020-06-11

/Files/images/104104951_1881298598672947_8529496882176117307_n.jpg

Читачі бібліотеки для дітей стали учасниками конкурсу «Фабрика вражень - 2020». Який організувала Черкаська обласна бібліотека для дітей. На протязі не одного дня наші талановиті читачі Шаповал Тіна та Руденька Ксенія очікували на результати конкурсу. Члени журі ретельно переглядали всі роботи учасників конкурсу. В них учасники ділилися враженнями про прочитанні книги, цитували вірші, розповідали про улюбленого письменника. Такі жадані результати конкурсу стали відомі під час онлайн-церемонії оголошення підсумків змагання 11 червня. Під час якої читачі могли наживо почути коментарі відомих поетів, акторів таровесників, які минулого року брали участь в конкурсі, а тепер стали членами дитячого журі. Онлайн – церемонія супроводжувалася вікторинами, які дозволили учасникам проявити свою кмітливість. Учасники конкурсу перебували в очікуванні оголошення переможців та сподівалися на отримання призів від організаторів конкурсу. Наша учасниця Руденька Ксенія отримала найбільше уподобань серед всіх відеооглядів представлених на конкурсі. Вітаємо нашу читачку та бажаємо подальших успіхів.