Новорічне свято

2020-12-28

/Files/images/133765514_718461675469911_2621517959713341325_n.jpg Новорічне свято - це час красивої, доброї казки, яка приходить в кожен дім в кінці року. Новий рік приносить нам надію на краще і дарує безліч подарунків. У цей час навіть дорослі відчувають себе героями казки. У кожному з нас прокидається дитина, ми починаємо сприймати те, що відбувається дитячими очима, хоча давно вже виросли. Але нам так само хочеться вірити в Діда Мороза і Снігуроньку, які обов'язково, коли не будь, прийдуть до нас у дім. Вірити, що десь далеко, в безкрайніх просторах у владі снігу і льоду, живе прекрасна Снігова Королева. Новий рік - час, коли виконуються найзаповітніші бажання і мрії. Потрібно тільки вірити в хороше, добре, і все у нас вийде.

Новий рік - чарівне свято, хочеться щоб воно запам’яталося надовго і було особливим. А що може бути більш особливим, ніж власноруч виготовлені прикраси на ялинку, адже ялинка це королева Нового року. А королеву потрібно прикрашати по особливому.До вашої уваги представлений Новорічний хіт – парад «Книжкова заметіль»,де зібрані новорічні Діди Морози та Снігуроньки, ялинки. На абонементі представлена книжково –ілюстративна виставка: «Подивіться - по дорозі торохтить зима на возі». Найголовніше, що виставки задовольнять найвибагливіші смаки наших користувачів. Традиційність і постійність – ці слова вже не властиві бібліотечним виставкам. Вони яскраві, різноманітні, вражаючі - переконайтеся самі.

Вітаємо з Новим роком і Різдвом Христовим та до зустрічі в затишних залах нашої бібліотеки!