Тиждень дитячого читання "Читай, щоб зробити світ кращим".

2021-03-26

/Files/images/165339996_3291631154269916_2728376578326024230_n.jpg

За доброю традицією, під час весняних шкільних канікул проходить Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги. Його завданням є заохочення дітей до читання, виховання в учнів любові до книги, культури читання, популяризація найкращих надбань української і світової літератури та знайомство з творами нових письменників. Цьогоріч Тиждень дитячого читання ми відкривали з учнями 1 школи 5-А класу та їх учителькою Бортник В.О. З нагоди відкриття, в контексті заходу під назвою "Стрімко світ міняється - книга залишається", було проведено краєзнавчу годину - "Література рідного краю". Де всі присутні мали змогу ознайомитись з письменниками Христинівщини та їх творчістю, відвідати музей Станіслава Зінчука, де представлена не лише його творчість, а й предмети побуду, подарунки, улюблені особисті речі, святкова вишиванка та особиста бібліотека, люб'язно передана нам його донькою Соломією Зінчук. Також був представлений літературний музей Т. Г. Шевченка, де всі присутні мали змогу прочитати вірші Кобзаря та зробити фото біля фотозони. З нагоди відкриття Тижня дитячого читання всі присутні ознайомились з поповненням бібліотечного фонду новими надходженнями від Національного інституту книги. Більше 500 найменувань книг різного жанру та спрямування отримала наша бібліотека. Це є ще однією причиною для маленьких читачів, долучитись до всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги та збагатити душу та мозок корисною та цікавою інформацією.