УВАГА! КОНКУРС!

/Files/images/poster-001_i.jpg

Не забудьте розповісти своїм улюбленим читачам, що Всеукраїнський конкурс дитячого читання "Найкращий читач України - 2014 року" стартує.
З метою заохочення дітей до читання, виявлення читацьких уподобань, популяризації найкращих зразків української та світової літератури, щоб привернути увагу громадськості, діячів державних установ, меценатів та всіх небайдужих, щорічно, починаючи з 2005 року, в бібліотеках України проходить Всеукраїнський конкурс «Найкращий читач України», в якому змагаються найактивніші та найзавзятіші читачі - учні 6 -8 класів.

І якщо вони люблять читати, хочуть перемагати та мріють попасти на Фестиваль дитячого читання "Книгоманія" до міста Львова 16-18 травня цього року - цей конкурс саме для них.

Оголошення Конкурсу – 21 січня 2014 р.

Терміни проведення етапів:
1-й етап (відбірковий) – проводиться з 21 січня до 23 лютого 2014 р. у шкільних, дитячих і сільських бібліотеках всіх населених пунктів Черкащини.
2-й етап (міський/районний) проводиться з 24 лютого до 23 березня 2014 р. в районних (міських) дитячих бібліотеках.
3-й етап (обласний) проводиться з 24 до 31 березня 2014 р. в Черкаській обласній бібліотеці для дітей.
4-ий тур (підсумковий) - проводитиметься у Львові 16-18 травня 2014 р. під час Фестивалю дитячого читання «Книгоманія».

Учні 6,7 та 8 класів, які бажають взяти участь у конкурсі, зголошуються до дитячої чи сільської бібліотеки (філії). Конкурс є відкритим, тому до участі в Конкурсі допускаються діти відповідного віку, як читачі бібліотеки, так і ті, які не є читачами бібліотеки.
Бібліотекар реєструє всіх охочих, інформує про умови Конкурсу, рекомендує книжки до читання.
Координуватиме проведення конкурсу, як і в усі попередні роки, ініціатор його проведення – неприбуткова громадська організація «Форум видавців».
Координатор Конкурсу – Марія Заверуха, тел.: (067) 370 64 80 (офіс).; (066) 211 12 72 моб; e-mail: knyhomania@bookforum.com.ua
Бажаємо успіхів та перемог.