Самі незвичайні бібліотеки світу.

Деякі люди навіть на відпочинку не можуть розлучитися з книгами. Ось для них і створений отельThe Library Resort, відкритий в Таїланді. Головна його фішка - бібліотека, побудована прямо біля басейну. Лежиш на шезлонгу під пальмами, читаєш книгу, час від часу встаєш, щоб взяти нову книгу або поплавати в теплій водичці.

/Files/images/2012_god/den_partizanskoy_slavyi/hleb/unusual-library-2.jpg

Фасад публічної бібліотеки в місті Канзасі США відмінно ілюструє його вміст - він зроблений у вигляді полиці, заставленій книжками.

/Files/images/2012_god/den_partizanskoy_slavyi/hleb/biblioteki/unusual-library-4.jpg

У Сінгапурі знаходиться громадська бібліотека Bishan. Бібліотека виглядає стильно і сучасно не тільки зовні, але і всередині. Там є спеціально відведені місця для обговорення думок з приводу тієї чи іншої прочитаної книги. Приміщення ці оброблені барвистими яскравими кольоровими скельцями, які створюють приємну обстановку і змушують внутрішнє оздоблення світитися всіма барвами веселки. Дах також скляна, що збільшує потік світла всередину будівлі і висвітлює його зсередини

./Files/images/2012_god/den_partizanskoy_slavyi/hleb/biblioteki/unusual-library-4-1.jpg

Чудовий архітектурний комплекс, який споруджений на місці знаменитої стародавньої бібліотеки в місті Олександрії - миттєво вражає! З басейну прісної води "піднімається" 7-поверхова будівля у вигляді сонячного диска (3 поверхи зверху і 4 під землею). Будівля розташована так, що знаходиться прямо навпроти висхідного через Середземного моря сонця. За задумом архітектора, будівля мало символізувати схід Сонця Знань.

/Files/images/2012_god/den_partizanskoy_slavyi/hleb/biblioteki/unusual-library-4-4.jpg

Розкішні сучасні бібліотеки можуть перебувати не тільки в центрі мегаполісів. Ось, наприклад, в колумбійському місті Медельїн бібліотека взагалі розташована в джунглях, за межами міської риси. Вона стоїть на скелі і виглядає, ніби це покинуте місто якоїсь давньої цивілізації

./Files/images/2012_god/den_partizanskoy_slavyi/hleb/biblioteki/unusual-library-9.jpg

Багато жителів найбільших мегаполісів Землі щодня проводять величезну кількість часу під землею, в метро. А один з кращих способів убити там час - це читання. Ось для таких підземних книголюбів в Нью-Йоркському метро на станції 50 th street й існує бібліотека, де можна знайти книгу для читання по дорозі на роботу і додому.

/Files/images/2012_god/den_partizanskoy_slavyi/hleb/biblioteki/unusual-library-7.jpg

У Голландії дуже люблять незвичайні бібліотеки. Дозвольте вам представити ще одну з них. Вона знаходиться в місті Delft і схожа на вігвам.

/Files/images/2012_god/den_partizanskoy_slavyi/hleb/biblioteki/unusual-library-14.jpg

Національна бібліотека Білорусі, розташована на в'їзді до Мінська, вже під час свого будівництва стала однією з головних визначних пам'яток міста. Будівля являє собою двадцятиповерховий ромбокубооктаедр висотою 72,6 метрів і вагою 115 000 тонн. Щодня, від настання темряви і до 24.00, працює підсвічування будівлі, змінюючи колір і зображення кожну секунду.

/Files/images/2012_god/den_partizanskoy_slavyi/hleb/biblioteki/unusual-library-14-1.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 294

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.