• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • Періодичні видання

Періодичні видання


/Files/images/an6_20131.jpg

Для інтелектуального розвитку: “Ангеляткова наука”

(У кожному номері, крім художніх текстів, журнал пропонує завдання на розвиток уваги, мовлення, логіки, дрібної моторики і просторової уяви. Наймолодші читачі також вивчать букви і цифри, навчаться писати і читати

/Files/images/Bydmo-2.2013.jpg

“Будьмо здорові”

(здоров’я для кожної родини; поради і рецепти від відомих медиків офіційної медицини, народних цілителів, травознаїв, психологів)

/Files/images/46420.jpg

“Веселі пригоди”

(літературно-пізнавальний журнал. Твори для програмного читання. Комікси для школярів за літературними творами)

/Files/images/481721.jpg

“Веселі уроки”

(журнал-довідник, з яким краще навчатися у школі. Підготовка до рефератів і тестування, поради психолога, наукові доповіді на “12″, завдання для кмітливих, майстер-клас у детективному агентстві, вікторини, швидке вивчення англійської мови)


/Files/images/роо.jpeg“Здоров’я і довголіття”

(газета доносить до широкого загалу інформацію про найкращі лікувальні заклади України, найбільш дієві нетрадиційні методи боротьби з хворобами, ефективні рецепти здоров’я народної медицини)


“Колосок”

(науково-популярний природничий журнал для дітей віком 10-15 років. На сторінках журналу можна знайти найрізноманітнішу інформацію з природознавства. Тут можна ознайомитись з історією винаходів, прочитати про знаменитих людей, знайти головоломки, логічні задачі, дізнатись про найбільші космічні тіла, найдрібніші живі організми)/Files/images/122.jpg“Країна знань”

(науково-популярний часопис для юнацтва. Журнал містить статті з усіх галузей знань – фізики, хімії, біології, географії, математики, кібернетики, ботаніки, медицини, екології, астрономії, історії світової культури тощо. Автори статей – відомі вчені, спеціалісти наукових інститутів та викладачі провідних вузів України)


/Files/images/Chymatsky-2.2013.jpg“Чумацький шлях”

(історія, культура, звичаї народів світу, подорожі. Широкий вибір тем для рефератів)

Для змістовного дозвілля:/Files/images/Akademiya-samodelkina-212x300.png“Академія Саморобкіна”

(яскравий дитячий журнал для дівчаток і хлопчиків. У кожному номері цікаві саморобки з паперу, дерева, тканини, бісеру, пластиліну тощо. Конкурси, головоломки, розмальовки, пізнавальні матеріали та цікаві оповідання. Завдяки журналу діти зможуть самостійно зробити не тільки усілякі корисні речі, а й чудові подарунки)

/Files/images/1324825814.jpg
“Барвінок”

(літературно-художній і загальноосвітній журнал для дітей молодшого та середнього шкільного віку. На кожній сторінці журналу таємничий і безмежно цікавий світ. Оповідання, казки, вірші, головоломки, цікаві ігрові завдання, кросворди – все це можна знайти у “Барвінку”)

/Files/images/01-e1370940134271.png
“Жасмин”

(журнал для сучасних дівчат. Він допоможе досконало освоїти різноманітні техніки прикладної творчості: орігамі, квілінг, витинанка, ганутель та ін. Майстер-класи, поради, конкурси, призи)

/Files/images/журнал-Малятко-224x300.jpg

“Малятко”

(щомiсячний яскраво ілюстрований журнал. Казки, вiршi, загадки, комiкси, пiзнавальнi оповiдки, саморобнi iграшки, пiсеньки)

/Files/images/x_432a4e95.jpg
“Однокласник”

(сучасний журнал для підлітків. Інтерв’ю з зірками шоу-бізнесу, молодіжні новини, статті на різноманітні теми: кохання, стосунки з однолітками та старшими, навчання, хобі, спорт, психологічні тести, анекдоти, конкурси, оповідання й повісті, гороскопи, – все це можна знайти на сторінках журналу)
“Пізнайко від 6 років”

(розвивально-пізнавальний журнал для сучасних дітей від 6 років. У журналі – подорожі, пригоди, матеріали з народознавства, конкурси, настільні ігри)

/Files/images/1372784435_24c5c65dee72.jpg
“Професор Крейд”

(пізнавально-розважальний журнал для дітей. На сторінках журналу професор Крейд і його команда у простій і доступній формі знайомлять юних читачів з основними поняттями фізики, хімії, біології, допомагають вивчати англійську мову)


/Files/images/yablynka32013.jpg“Яблунька”

(розважально-пізнавальний журнал для дітей. Для всіх веселих, розумних, допитливих та кмітливих: захоплюючі розповіді про таємниці природи, історії походження тварин та рослин, казки та легенди, нескладні рецепти смачних страв, школа здоров’я та гарних манер, кросворди, математичні забави, візерунки для вишивання, смішинки-веселинки, розфарбовки, вікторини, ігрові завдання з призами)

Кiлькiсть переглядiв: 576

Коментарi

 • Ohrtej

  2013-09-06 23:16:41

  Arltices like this just make me want to visit your website even more. http://ufkfglph.com [url=http://ntuausotgn.com]ntuausotgn[/url] [link=http://paiwdckfk.com]paiwdckfk[/link]...

 • Malyuta

  2013-08-29 03:10:08

  AKAIK youv'e got the answer in one!...

 • Alba

  2013-08-26 19:18:15

  Finndig this post. It's just a big piece of luck for me. http://swxoyfhck.com [url=http://jqxhagyp.com]jqxhagyp[/url] [link=http://qipoaulppqe.com]qipoaulppqe[/link]...

 • Maria

  2013-08-26 07:02:24

  Wowza, problem solved like it never haepenpd....

 • Lalaine

  2013-08-25 00:21:33

  It's good to see someone thniking it through....

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.