Конституція - гарант державності

2016-07-06

/Files/images/P1013077.JPG

Конституція - найважливіший документ держави, який гарантує нам права і свободи. Цьогоріч українці святкують 20-ту річницюКонституції України. два десятки років ми живемо за Основним Законом України, який забезпечує верховенство прав і свобод, утверджує необхідні гарантії розвитку всіх національностей. Конституція України найвищою соціальною цінністю визначає людину, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканість і безпеку. Ми пишаємось своєю конституцією, своєю державою./Files/images/P1013089.JPG

Районна бібліотека прийняла участь у святкуванні урочистостей, приурочених 20-річчю прийняття Конституції України. До уваги христинівчан була представлена книжкова виставка-інсталяція "Конституція України: напрямки і пріоритети", виставка творчих робіт учасників конкурсу "Мрії про Україну: дитячий погляд". А це малюнки, вірші, прозові твори, в яких наші юні земляки розповідають про те, яку в якійУкраїні вони хочуть жити, яку державу будуватимуть, що із здобутків старших поколінь берегтимуть і для нащадків.

Правова вікторина "Оберіг нашої держави" показала, що наші земляки знають історію творення конституції в Україні, вивчили свої права і обов'язки.

Старанно підбирали бібліотекарі вірші для поетичного марафону "Нехай панує на землі закон, добро і справедливість". Бажаючих прийняти в ньому було багато.

А для юних учасників цього урочистого зібрання була творча подорож експрес-вагончиком "Правова дитяча країна".

Свято закінчилось, але в бібліотеках і далі продовжується робота по популяризації правових знань. Щоб наші громадяни були юридично грамотними, знали і поважали закони держави.

/Files/images/P1013145.JPG /Files/images/P1013178.JPG