Конкурс дитячого читання "Книгоманія-2017"

2017-03-31

/Files/photogallery/P2053163.JPG

Протягом усього життя ми не розлучаємось із книгою. Важко уявити сьогодні дитину без книжки. Книга - мудрий друг, який, не вміючи говорити, розповідає нам про незвичайні пригоди й подорожі, чудеса, навколишній світ. Книга - є першим помічником і порадником. Народна мудрість стверджує: "Хто багато читає, той багато знає". Не погодитися з цими словами не можна. Ці крилаті слова є девізом нашої бібліотеки. Ми знайомимось із книгами ще задовго до школи й не розлучаємось із ними впродовж усього життя.

В стінах бібліотеки для дітей пройшли змагання любителів і шанувальників книги - конкурс на кращого читача року "Книгоманія - 2017". Цей конкурс вже став традиційним. Цього року 12 учасників брали участь у ІІІ районному етапі Всеукраїнського конкурсу. У конкурсантів була можливість набрати певну кількість балів, які підраховувало журі. Розпочався конкурс представленням своєї улюбленої книжки. Конкурсна програма була поділена на раунди для двох команд - 6 і 7 класів: "Літературна вікторина", "Літературні тести", "Заморочки з бочки" та "Щасливий випадок".

Перемогу здобули ті учасники, які показали свою ерудицію, знання літератури, тобто саме ті, кого ми можемо назвати "Найкращими читачами-2017 року". Це - І місце - Довгань Аня -

сш №2, ІІ місце - Стьосова Вікторія - сш№1, ІІІ місце - Юрчишина Марина - сш№1.

Переможці нагороджені подарунками.