Мрії про незалежність України здійснило наше покоління

2017-08-29

Українці споконвіку живуть на своїй землі. Наші предки були мудрими людьми - вони обрали собі для проживання чудовий куточок землі: моря з великою кількістю риби, річки і озера з прозорою водою, безкраї лани для вирощування хліба, великі ліси, в яких було багато звірини. Їм вистачало всього, тому українці ніколи не зазіхали на чужі території, хоч свою землю їм доводилось боронити від загарбників, які прагнули забрати у нас не тільки землю, а й нашу волю, нашу думу.

26 років пройшло з того часу, як здійснилась одвічна мрія українців про незалежність. Нинішнє покоління живе в своїй державі, вільній і незалежній. На превеликий жаль, нам і зараз доводиться відстоювати цілісність наших земель. Ми низько схиляємо голови перед подвигом АТОвців, які дають гідну відсіч агресору.

Готуючись до всенародного свята - дня незалежності України, бібліотечні працівники організовували книжкові виставки, проводили різноманітні масові заходи, присвячені цій даті. А 24 серпня працівники всіх структурних підрозділів ЦБС взяли участь у районному святі. Виставки, майстер-класи, народознавчі світлиці бібліотекарів і їх територіальних громад знайшли схвальний відгук у відвідувачів, христинівчан і гостей нашого міста.

Директор ЦБС Р.Шумовська у театралізованій виставі була Україною. Її сильний і схвильований голос привертав увагу, змушував вслухатись, задуматись про долю України, про той непростий шлях, який довелось пройти нашому народу, щоб здобути свою незалежність.

/Files/images/DSC04509.JPG