За вікном сніжок летить,вітром завіває, тож спішіть усі до нас на свято Миколая

2018-12-27

/Files/images/IMG_20181220_102702.jpg

В народі кажуть, що взимку скільки днів, стільки й свят. І одним з найбажаніших для дітей є святоСвятого Миколая.День Святого Миколая – одне з свят, з яким пов’язані дитячі мрії та сподівання, яке дітлахи чекають не менше, ніж Новий рік. Щоб розширити знання дітей про життя святого Миколая та на його прикладі виховувати у читачів доброту, чуйність, гуманність та милосердя, у бібліотеці для дітей пройшов дитячий ранокдля дітей«За вікном сніжок летитьвітром засіває, тож спішіть усі до нас на свято Миколая» з садочка «Ромашка»Бібліотекарі розповіли малятам, як це свято святкують у нас на Україні та інших державах, адже Святого Миколая вважають заступником всіх дітей. Присутнім було запропоновано відгадати зимові загадки та пограти в гру.
До малюків завітали на гостини мер міста Наконечний М.М. який звернувся до діток з привітання та побажав їм отримати якомога більше дарунків від Святого Миколая , а також Миколай з торбинкою подарунків , Ангели.Діти розповідали про свої гарні вчинки, ділились радістю, що зранку до кожного завітав Миколай і залишив подарунок.З нагоди свята всі отримали від Миколая солодощі і вітальні листівки.