Урок у бібліотеці

2013-12-11

В наш час- час цифрових технологій та глобальної комп'ютеризації, діти забули про книги (окрім, звісно, підручників). Звичайно, вони сприймають інформацію , але не через друковані книги. не через ті скарбниці мудрості, які у всі часи давали знання людству. Але хіба комп'ютерна клавіатура замінить художню літературу?
Щоб нагадати, як корисно читати книги, вчитель української мови та літератури Христинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 В.О.Бортник, провела урок української літератури в нашій бібліотеці.
Урок був присвячений твору українського письменника Василя Симоненка "Цар Плаксій та Лоскотон". Для усіх учнів працівники бібліотеки знайшли по примірнику.
Похід до бібліотеки виявився дуже корисним та цікавим, а учні 5-го класу пообіцяли бібліотекарям , що стануть частими гостями у читальному залі.

Валерія Суворова, учениця 5-А класу,
Христинівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів№1