Мирна країна – щаслива дитина.

2023-06-01

/Files/images/347379041_843537527179318_1927719232548489864_n.jpg

Розпочалася пора літніх канікул, які з нетерпінням чекає кожна дитина. Щоб канікули пройшли цікаво, пізнавально та з користю, у бібліотеці для дітей програма літнього читання «У барвах книжкового літа» розпочалася конкурсно – розважальною програмою «Мирна країна – щаслива дитина». Читачі прийняли участь: мистецькій акції «Діти малюють Мир», книго - мандрівці «Диво – казка моя – Україна і я». Книжкові пригоди у бібліотеці подарували незабутні враження. Хтось мав змогу познайомитися з цікавою книжкою з полички, хтось обрав рекомендовану літературу по шкільній програмі. Кожен присутній зміг відпочити, відправитися в захоплюючу подорож по сторінках улюблених книг, прочитати яскраві дитячі журнали та газети, поспілкуватися з однолітками, проявити свої творчі здібності.

Бібліотека – твоя територія. Ми з нетерпінням чекаємо на вас! Адже у книжок немає канікул! Гарного всім літа і цікавих книг!