ПОДАРУЙТЕ КНИГИ НАШІЙ БІБЛІОТЕЦІ!

2024-02-12

/Files/images/Подари_книгу_бке_14_февраля.jpg

Книга – один із найцінніших винаходів людства, вона сіє правду, добро, любов; вона дає нам відповіді на всі запитання і гарну пораду; навчить жити, любити і працювати заради щастя народу, заради самих себе і своїх рідних. Сьогодні без книги ми не можемо уявити своє життя, бо вона – постійний супутник, найкращий порадник у всіх життєвих ситуаціях: і для малечі, і для школяра, і для зрілої, досвідченої людини. Недарма в народі кажуть: «Хто багато читає, той багато знає».

14 лютого у світі ще відзначають Міжнародний день дарування книг. Це свято є наймолодшим, адже свій початок бере із 2012 року. До святкування Міжнародного дня дарування книг долучаються бібліотеки, письменники, видавці, книжкові магазини, громадські організації, люди, які просто полюбляють книги. Якщо ви маєте вдома книги, які вже прочитали, або маєте можливість придбати нову книгу, журнал, довідник – ПОДАРУЙТЕ ЇХ НАШІЙ БІБЛІОТЕЦІ!