Канікули продовжуються: Зима хурделиця снігами стелиться!

2017-01-20

/Files/images/P1011250.JPG

Зимові канікули продовжуються. На дворі зима, а в дитячі бібліотеці панує тепла атмосфера веселого відпочинку в очікуванні розважальних заходів. Учні молодших класів із задоволенням приймають участь у вікторинах, бесідах, голосних читаннях, бібліотечних посиденьках та ін. З нетерпінням малюки чекають перегляду мультфільмів. З учнями молодших класів була проведена бесіда-гра "Обережним будь завжди", година духовності "За святу вечерю вся сім я сідає, під віконцем нашим коляда співа", музична вікторина "Казкові герої планети мультляндії", креатив- майстерки "Майстерня Діда Мороза", мультзал "Уроки тітоньки Сови", "Весела новорічна подорож", "Весела навколосвітня подорож"./Files/images/P1011242.JPG

Діти у бібліотеці із задоволенням проводять свої канікули. Відвідали креатив-майстерки "Майстерня Діда Мороза", де було виготовлено обереги, ялинки та сніжинки у форматі 3D для них. Перед самою колядкою "Над вертепом зірка ясна світу засіяла" було проведено обрядове дійство. А при проведенні поетичних голосних читань "Мовою віршів малюємо зиму" діти із задоволенням читали вірші про зиму, за що отримали призи. Цікаво пройшли бібліо-посиденьки "Веселі казкові сніговики". Діти були активними під час проведення вікторини "Зимова круговерть". Розширити свої знання про традиції українського народу діти змогли під час проведення народознавчої години "Підем, пане-брате, од хати до хати".